Aktualizace:
8. 7 2001 - oficiální vznik této stránky. Logicky tu aktualizace nebudou tak časté jako na jiných stránkách


[CNW:Counter]


Tak co tady asi najdete? Samozřejmě, že povětšinou to samé co na "starém webu", ale v mnohem rozšířenější a promakanější podobě. Přibudou také nějaké nové rubriky. Např. osobní žebříčky, jež jste mohli kdysi poněkud nelogicky nalézt v sekci recenze. Další novinkou je osobní deník. Nebojte se! Nebudu zachycovat všechny dny mého života, nýbrž jen to nejdůležitější.

Tak tenhleten krasavec jsem já! Fotka není zrovna aktuální, protože mezitím byly mé vlasy vinou nešťastné náhody nekompromisně zkráceny. Ale co. Jestli se Vám zdá můj výraz na fotce poněkud divný tak věřte, že zrovna slavím Silvestra 1999.
Věk: 23 let
Výška: 193 cm
Váha: 86 kg


Stručnosti:

Tak jsem si tak říkal co všechno na sebe můžu prozradit. Nakonec jsem přišel na to, že drtivá většina lidí, kteří navštěvují tyto stránky stejně všechno vědí. Pro ty, kteří sem zabloudili poprvé a chtěli by začít uctívat kult mé osobnosti, určitě jich bude dost a dost, jsem nějaké ty informace připravil. Tak tady jsou: Jmenuju se jak jinak než Michal. Proč se tak jmenuju to fakt netuším, ale původně jsem se měl prý jmenovat Martin. Myslím si, že i tak jsem dopadl celkem dobře. Jak si můžete spočítat narodil jsem se v 78 roce v Severních Čechách (Roudnice nad Labem). Ale díky bohu jsme se přestěhovali do Čech Středních (Mělník). Doposud na Mělníku bydlím a ještě nějaký čas asi bydlet budu. Není to tady špatný, ale má to taky svoje mouchy. Je to malý město a všichni Vás znají. Někdy máte pocit, že se nemůžete pořádně odvázat. Ale po letech jsem zjistil, že ten pocit je vesměs falešný. Jestli by někoho zajímala moje přezdívka. Tak ta poslední je Hotline. Tuhle přezdívku mám teprve 8 let. Musím uznat, že poslední dobou ji neslýchám tak často, což je pozitivní.

Vzdělání

Jak to začít? Kupodivu jsem docela vzdělaný člověk. Doufám. První počátky mého vzdělání sahají až k jeslím. Tam jsem moc dlouho nevydržel. Asi čtrnáct dní. To bylo ještě v Roudnici. Už na Mělníku jsem rok vydržel ve školce. To bylo celkem v pohodě. Potom však přišla nejhorší část mé studijní kariéry. Tímto hrůzostrašným zážitkem se stal bezpochyby 8 - letý pobyt na ZŠ. Jako naschvál jsem vychytal nejhorší ZŠ široko daleko. Třída byla plná kriminálníků, nicméně učivo bylo díky této skutečnosti dost primitivní. I když některým spolužákům se evidentně primitivní nezdálo. Poté jsem se shodou několika náhod dostal na Gymnázium Jana Palacha v Mělníku. Tam jsem tak tak proplul. Během této nelehké cesty jsem stačil úspěšně vykonat reparát z Francouzštiny a zlomit vousatý rekord v nejhorším prospěchu na vysvědčení (3,58). Nicméně jsem si byl neustále jist svou genialitou. Moje sebedůvěra přinesla svoje ovoce v podobě úspěšně vykonaných přijímaček na UK FSVobor politologie a mezinárodní vztahy. Na téhle škole válčím dodnes se střídavými úspěchy. Momentálně nastupuju do 4. ročníku. Vzhledem k mému k oboru musím ovládat i nějaký ten jazyk. Jsou jimi Angličtina a Francouzština. Musím uznat, že jazykové kurzy na FSV nepatří k nejlehčím, ale díkybohu už je mám za sebou.

"Volný" čas

Momentálně celkem často zaplňuji volný čas "hraním" tenisu. Obzvláště poté co vznikl geniální amatérský okruh >ATT (Amateur Tennis Tour). Tento rok jsem zaznamenal první úspěchy. A všechno ostatní nestojí ani za řeč. Např. Právě rekonstruuji svojí www stránku a poslouchám při tom R1 - čtení se strýčkem Míšou. Někteří lidé mohou nabýt "mylného" dojmu, že jsem klasickým kavárenským povalečem.

Žebříčky

Tak po touhle sekcí najdete mojí nejoblíbenější muziku, filmy a knihy. Oproti starému webu jsem přidal i něco grafiky. Některý obrázky jsou doopravdy moc pěkný. Dělení na momentální a historické žebříčky dále trvá.

"Deník"

Buďte v klidu. Nevykecám tady na sebe svůj život den po dni, ale když se mi bude chtít tak se nějaký ten den pokusím nějak "vtipně" zachytit.